Zobacz bieżące wystawy
Zobacz archiwum wystaw z innych lat

  • Plastyka lubuska 1945-2001 – Jubileusz ZPAP
    Termin: 30 XI 01 – 27 I 02
    Komisarz: Leszek Kania

  • Jerzy Truszkowski – Pentagon Macroeconomics
    Termin: 5 XII 01 – 13 I 02
    Komisarz: Leszek Kania

  • Dziadki do orzechów z kolekcji J. Łomnickiego i W. Tchórzewskiego
    Termin: 12 XII 01 – 13 I 02
    Komisarz: Zofia Zalewska

  • Tomasz Gudzowaty – Following the Rain (W pogoni za deszczem)
    Termin: 16 I – 3 III
    Komisarz: Anitta Maksymowicz

  • Tomasz Domański – Obiekty – dokumentacja z lat 1991 – 2001
    Termin: 23 I – 3 III
    Komisarz: Leszek Kania

  • Wystawa biograficzna Krystyny Klęsk
    Termin: 23 I – 24 II
    Komisarz: Anna Ciosk

  • Historia Uniwersytetu Viadrina
    Termin: 23 I – 24 II
    Komisarz: Izabela Korniluk

  • Yves Vincendeau – Jardins secrets (Tajemnicze ogrody)
    Termin: 6 II – 10 III
    Komisarz: Anitta Maksymowicz

  • Konterfekty z dziejów Śląska
    Termin:6 II – 31 III
    Komisarz: Longin Dzieżyc

  • Sroka – symbol Zielonej Góry
    Termin: 27 II – 17 III
    Komisarz: Leszek Jerzak

  • Poczet królów i książąt polskich ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Radomsku i MZL
    Termin: 27 II – 3 IV
    Komisarz: Tomasz Kowalski

  • Prywaciarze 1945 – 1989 – fotografie
    Termin: 6 III – 7 IV
    Komisarz: Anitta Maksymowicz

  • Joanna Rajkowska – Rosa Stern i skutki uboczne
    Termin: 8 III – 7 IV
    Komisarz: Leszek Kania

  • Rzeźbiarskie jajo
    Termin: 20 III – 28 IV
    Komisarz: Marta Gawęda

  • Tadeusz Topolski – W drodze do nieba
    Termin: 20 III – 12 V
    Komisarz: Anitta Maksymowicz

  • Renata Bonczar – Malarstwo
    Termin: 10 IV – 10 V
    Komisarz: Katarzyna Wojciechowska

  • Art Deco
    Termin: 10 IV – 12 V
    Komisarz: Longin Dzieżyc

  • Zielonogórskie tropy Tomasza Brody
    Termin: 12 IV – 19 V
    Komisarz: Leszek Kania

  • EXISTENCE zbiorowa wystawa fotograficzna artystów z Danii
    Termin: 8 V – 31 V
    Komisarz: Anitta Maksymowicz

  • Stanisław Mazuś – Portrety
    Termin: 17 V – 30 VI
    Komisarz: Marta Gawęda, Anna Szymanek

  • Tadeusz Kuntze – Rysunki ze zbiorów MN w Warszawie
    Termin: 17 V – 30 VI
    Komisarz: Longin Dzieżyc

  • Radosław Czarkowski – de-tocsin
    Term: 24 V – 6 VI
    Komisarz: Leszek Kania

  • Moja przygoda w muzeum. Dbam o piękno mego domu – Ziemi – wystawy pokonkursowe twórczości dziecięcej
    Termin: 5 VI – 23 VI
    Komisarz: Zofia Zalewska

  • Grafika – wystawa prac artystów – pedagogów Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
    Termin: 12 VI – 25 VIII
    Komisarz: Leszek Kania

  • Nurt geometryczny ze zbiorów MZL
    Termin: 2 VII – 25 VIII
    Komisarz: Marta Gawęda

  • Adolf Engler -cały świat w ogrodzie – ze zbiorów Muzeum Botanicznego w Poczdamie
    Termin: 10 VII – 25 VIII
    Komisarz: Anna Ciosk

  • Chrońmy mokradła ze zbiorów Lubuskiego Klubu Przyrodników w Świebodzinie
    Termin 10 VII – 25 VIII
    Komisarz: Zofia Zalewska

  • 125 lat obserwacji meteorologicznych w Zielonej Górze
    Termin: 6 IX – 10 XI
    Komisarz: Zdzisława Kraśko

  • Czesław Łuniewicz – Fotografie
    Termin: 10 IX – 13 X
    Komisarz: Leszek Kania

  • Śląska porcelana 1820 – 1945 ze zbiorów prywatnych
    Termin: 11 IX – 12 I
    Komisarz: Longin Dzieżyc

  • Tadeusz Rolke, Chris Niedenthal – Sąsiadka
    Termin: 18 IX – 24 XI
    Komisarz: Anitta Maksymowicz

  • Aleksandra Mańczak – Strefa bardzo intymna – nic na sprzedaż
    Termin:25 X- 1 XII
    Komisarz: Leszek Kania

  • Fortyfikacje na Ziemi Lubuskiej
    Termin: 30 X – 24 XI
    Komisarz: Krzysztof Motyl

  • Krajobrazy kulturowe Nadodrza na dawnych zdjęciach lotniczych i mapach
    Termin: 20 XI – 5 I 03
    Komisarz: Anitta Maksymowicz

  • Jolanta Zdrzalik – 40 lat pracy twórczej
    Termin: 29 XI – 6 I
    Komisarz: Jolanta Zdrzalik

  • Ikony Świętego Mikołaja
    Termin: 6 XII – 5 I
    Komisarz: Longin Dzieżyc

  • Andrzej Klimczak – Dobrzaniecki – Malarstwo
    Termin: 6 XII – 12 I
    Komisarz: Leszek Kania