Zobacz bieżące wystawy
Zobacz archiwum wystaw z innych lat

  • Pieniądz zastępczy ze zbiorów prywatnych
    Termin: 24 XI – 27 II 2005
    Kurator: Izabela Korniluk
  • Agata Zbylut – Jestem niczyja
    Termin: 05.11 – 09.01.05
    Kurator: Leszek Kania

  • Świat w obiektywie National Geographic
    Termin: 17 XII – 13 II
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Danuta Mączak, Małgorzata Kopczyńska, Karolina Komasa – Północ
    Termin: 14 I – 20 II
    Kurator: Leszek Kania

  • Klem Felchnerowski – Malarstwo, rysunek, grafika – w 25. rocznicę śmierci
    Termin: 23 II – 10 IV
    Kurator: Leszek Kania

  • Podróż przez centrum Europy. Obrazy z podróży palatyna Ottheinricha
    Termin:25 II – 3 IV
    Kurator: Leszek Kania

  • Paweł Janczaruk – Kartki z kalendarza fotografia otworkowa
    Termin: 2 III – 15 V
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Pisanki łużyckie ze zbiorów Muzeum w Cottbus
    Termin: 23 III – 3 IV
    Kurator: Kurator: Zofia Zalewska, Urszula Rogowska

  • Tęsknota za malarstwem – (młodzi polscy malarze)
    Termin: 15 IV – 15 V
    Kurator: Leszek Kania

  • Refleksja i praktyka. Pedagodzy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi
    Termin: 15 IV – 12 V
    Kurator: Leszek Kania, Janusz Kucharski

  • Triennale z martwą naturą – wystawa pokonkursowa z Sieradza
    Termin: 18 V – 30 VI
    Kurator:

  • Współczesny rysunek polski ze zbiorów MZL
    Termin 18 V – 17 VII
    Kurator: Leszek Kania

  • Pokonkursowe wystawy twórczości dziecięcej
    Termin: 25 V – 12 VI
    Kurator: Zofia Zalewska

  • 60. rocznica powrotu Zielonej Góry do Macierzy
    Termin: 6 VI – 19 VI
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Janusz Gajos – Fotografie
    Termin: 15 VI – 3 VII
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Bogusław Świtała – Wszystko, co najpiękniejsze – fotografie
    Termin: 6 VII – 28 VIII
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Tradycje piekarskie rodziny Rzepka
    Termin: 6 VII – 28 VIII
    Kurator: Izabela Korniluk

  • W kręgu twórców Złotego Grona – Z. Gostomski, N. Lach-Lachowicz, St. Fijałkowski, T. Dominik
    Termin: 13 VII – 28 VIII
    Kurator: Marta Gawęda

  • Dni Powstania – Warszawa 1944
    Termin: 1 VIII – 25 IX
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Zielonogórskie Winobrania
    Termin: 3 IX – 6 XI
    Kurator: Arkadiusz Cincio

  • Rok 1945 i następne – Zielona Góra w fotografii jej mieszkańców
    Termin: 3 IX – 6 XI
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Urszula Dudziak – z Dąbrowskiego na Broadway
    Termin: 3 IX – 9 X
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Malarstwo polskie przełomu XIX/XX wieku ze zbiorów Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
    Termin: 7 IX – 2 X
    Kurator: Longin Dzieżyc

  • Tomasz Kowalski – Motywy winiarskie w architekturze Zielonej Góry
    Termin: 7 IX – 2 X
    Kurator: Tomasz Kowalski

  • Elżbieta Olszewska-Banecka, Andrzej Bobrowski, Andrzej Kalina – Do trzech razy sztuka
    Termin:8 X – 20 XI
    Kurator: Leszek Kania

  • Bożena Cajdler – Gruszkiewicz – Wystawa jubileuszowa
    Termin: 8 X – 30 X
    Kurator: Katarzyna Kiełczewska

  • Historia Cottbus
    Termin: 13 X – 12 XI
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Stanisław Mazuś – Krajobrazy lubuskie
    Termin: 9 XI – 8 I
    Kurator: Marta Gawęda, Katarzyna Kiełczewska

  • Tatry – przyroda, ludzie, kultura
    Termin: 16 XI – 16 XII
    Kurator: Wiktor Majak

  • Piękny Lwów ze zbiorów Muzeum Historycznego, Bibliotek Naukowej oraz Galerii Sztuki we Lwowie
    Termin: 2 XII – 26 XII
    Kurator: Longin Dzieżyc