Zobacz bieżące wystawy
Zobacz archiwum wystaw z innych lat

  • Portret trumienny ze zbiorów Muzeum w Międzyrzeczu (więcej)
    Termin: 6 IX 06 – 28 I
    Kurator: Longin Dzieżyc
  • Helena Kardasz – non_ens.net (więcej)
    Termin: 20 X 06 – 14 I
    Kurator: Leszek Kania

  • Joanna Ratajczak-Kurowicka – Poezja wizualna plastycznie (więcej)
    Termin: 27 X 06 – 14 I
    Kurator: Katarzyna Kiełczewska

  • Nieznane oblicza Zielonej Góry na pocztówkach z kolekcji Grzegorza Biszczanika (więcej)
    Termin: 8 XI 06- 14 I 07
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Chris Niedenthal – Stan wojenny (więcej)
    Termin: 13 XII 06 – 29 II
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Żydzi w Polsce – swoi czy obcy? (więcej)
    Termin: 17 I – 15 III
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Wojciech Müller – Prace 2007 (więcej)
    Termin: 26 I – 15 IV
    Kurator: Leszek Kania

  • Polski plakat filmowy z lat 1948-1988 ze zbiorów Muzeum Ziemi Lubuskiej (więcej)
    Termin: 7 II – 15 III
    Kurator: Marta Gawęda

  • My zielonogórzanie, nasz lubuski dom. Ireneusz Wróbel (więcej)
    Termin: 7 III – 13 V
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Pejzaże zielonogórskie z kolekcji Muzeum Ziemi Lubuskiej (więcej)
    Termin: 7 III – 10 V
    Kurator: Katarzyna Kiełczewska

  • Kanony wiary – oblicze ikony XVIII-XX w. ze zbiorów Muzeum Ziemi Lubuskiej
    Termin: 21 III – 13 V
    Kurator: Longin Dzieżyc

  • Historia kart do gry na Śląsku
    Termin: 21 III – 27 V
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Piotr Szurek – Autoportret
    Termin: 20 IV – 13 VII
    Kurator: Leszek Kania

  • Dawne malarstwo ze zbiorów muzeów lubuskich
    Termin: 18 V – 22 VII
    Kurator: Longin Dzieżyc

  • Między obawą a nadzieją . Emigracja z terenów obecnej Ziemi Lubuskiej do Australii w XIX wieku
    Termin: 18 V – 26 VIII
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Pokonkursowa wystawa twórczości dziecięcej
    Termin: 23 V – 10 VI
    Kurator: Zofia Zalewska, Urszula Rogowska

  • Międzyrzecki Rejon Umocniony
    Termin: 6 VI – 26 VIII
    Kurator: Grzegorz Wanatko

  • Jan Paweł II – kronika pontyfikatu
    Termin: 12 VI – 24 VI
    Kurator: Longin Dzieżyc

  • Edward Grzegorz Funke – Tybet – kraj na dachu świata
    Termin: 27 VI – 26 VIII
    Kurator: Longin Dzieżyc

  • Wystawa końcoworoczna studentów Katedry Sztuki i Kultury Plastycznej
    Termin: 16 – 18 VII
    Kurator: Leszek Kania

  • Artyści Galerii Nowy Wiek 2
    Termin: 25 VII – 21 X
    Kurator: Leszek Kania

  • W powstańczej Warszawie – ze zbiorów Muzeum Historycznego Miasta Stołecznego Warszawy
    Termin: 1 VIII – 12 IX
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Zielonogórski Klub Żużlowy
    Termin: 5 IX – 30 IX
    Kurator: Grzegorz Wanatko

  • My zielonogórzanie. Rodzina Stawskich – życie z fotografią w tle
    Termin: 6 IX – 4 XI
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Pionierskie lata na Ziemi Lubuskiej
    Termin: 6 IX – 25 XI
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Skarby Paradyża
    Termin: 19 IX – 13 I 08
    Kurator: Longin Dzieżyc

  • Janusz Skiba – Wystawa jubileuszowa z okazji 75. rocznicy urodzin – malarstwo, grafika, fotografia
    Termin: 10 X – 13 I 08
    Kurator: Katarzyna Kiełczewska

  • Marcin Berdyszak, Marek Glinkowski, Leszek Knaflewski, Kamil Kuskowski – Muzeum w Galerii
    Termin: 26 X – 9 XII
    Kurator: Leszek Kania

  • Katyń – Wystawa z Muzeum Historii Fotografii w Krakowie
    Termin: 14 XI – 13 I 08
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Cmentarze żydowskie na Ziemi Lubuskiej
    Termin: 28 XI – 27 I 08
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Aleksandra Ska – TATUTITA
    Termin: 14 XII – 17 II 08
    Kurator: Leszek Kania