Zobacz bieżące wystawy
Zobacz archiwum wystaw z innych lat

  • Skarby Paradyża …więcej
    Termin: 19 IX 2007 – 6 I 2008
    Kurator: Longin Dzieżyc
  • Janusz Skiba – Wystawa jubileuszowa z okazji 75. rocznicy urodzin – malarstwo, grafika, fotografia …więcej
    Termin: 10 X 2007 – 13 I 2008
    Kurator: Katarzyna Kiełczewska
  • Katyń – Wystawa z Muzeum Historii Fotografii w Krakowie (więcej)
    Termin: 14 XI 2007 – 27 I 2008
    Kurator: Izabela Korniluk
  • Cmentarze żydowskie na Ziemi Lubuskiej …wiecej
    Termin: 28 XI 2007 – 10 II 2008
    Kurator: Izabela Korniluk
  • Aleksandra Ska – TATUTITA (więcej)
    Termin: 14 XII 2007- 17 II 2008
    Kurator: Leszek Kania
  • Ars Vitae – meblarstwo ze zbiorów Muzeum Ziemi Lubuskiej (więcej)
    Termin: 16 I – 13 IV
    Kurator: Longin Dzieżyc
  • Zbigniew Szymoniak – Malarstwo 1978-2008 (więcej)
    Termin: 23 I – 9 III
    Kurator: Leszek Kania
  • Powstanie Wielkopolskie – ze zbiorów Eligiusz Tomkowiaka (więcej)
    Termin: 6 II – 4 V
    Kurator: Izabela Korniluk
  • Pejzaże lubuskie – z kolekcji Muzeum Ziemi Lubuskiej (więcej)
    Termin: 14 II – 2 III
    Kurator: Marta Gawęda, Katarzyna Kiełczewska
  • Agnieszka Czarkowska-Graczew – Sztuka kochania (więcej)
    Termin: 22 II – 6 IV
    Kurator: Leszek Kania
  • Nowa Marchia – spotkanie z krajobrazem historycznym (więcej)
    Termin: 5 III – 25 V
    Kurator: Anitta Maksymowicz
  • Ceramika europejska XVIII – XX wieku ze zbiorów MZL (więcej)
    Termin: 19 III – 4 V
    Kurator: Longin Dzieżyc
  • Okupacja sowiecka na prawym brzegu Sanu w latach 1939-1941 (więcej)
    Termin: 20 III – 27 V
    Kurator: Izabela Korniluk, Grzegorz Wanatko
  • Elżbieta Janczak-Wałaszek – United Animals (więcej)
    Termin: 11 IV – 18 VI
    Kurator: Leszek Kania
  • Na tropie nieznanych zwierząt – ze zbiorów Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu (więcej)
    Termin: 25 IV – 22 VI
    Kurator: Zofia Zalewska
  • Jan Cybis – Malarstwo i rysunek z kolekcji Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu (więcej)
    Termin: 16 V- 22 VI
    Kurator: Marta Gawęda
  • Żyd niemalowany (więcej)
    Termin: 16 V – 22 VI
    Kurator: Izabela Korniluk
  • Paweł Łopata – Cerkwie łemkowskie (więcej)
    Termin: 21 V- 25 V
    Kurator: Grzegorz Wanatko
  • Wystawy pokonkursowe twórczości dziecięcej
    Termin: 2 VI – 15 VI
    Kurator: Urszula Rogowska, Zofia Zalewska
  • Cmentarz Orląt Lwowskich. Historia – dewastacja – stan obecny (więcej)
    Termin: 18 VI – 24 VIII
    Kurator: Izabela Korniluk
  • Artyści Galerii Nowy Wiek (3)
    Termin: 27 VI – 17 VIII
    Kurator: Leszek Kania
  • Żołnierze Generała Andersa ze zbiorów Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie (więcej)
    Termin: 2 VII – 14 IX
    Kurator: Izabela Korniluk
  • Magia fotografii (więcej)
    Termin: 2 VII – 5 X
    Kurator: Longin Dzieżyc
  • Skauting i harcerstwo w filatelistyce (więcej)
    Termin: 2 VII – 24 VIII
    Kurator: Elżbieta Maciejewska
  • Marian Szpakowski – kontynuacja (więcej)
    Termin: 22 VIII – 2 IX
    Kurator: Leszek Kania
  • Wojciech Siudmak – Podróż po Diunie (więcej)
    Termin: 29 VIII – 2 XI
    Kurator: Igor Myszkiewicz
  • My zielonogórzanie. Stanisław Prałat – pionier Zielonej Góry (więcej)
    Termin: 3 IX – 9 XI
    Kurator: Izabela Korniluk, Grzegorz Wanatko
  • Zielona Góra w dniach Winobrania – wczoraj i dziś, wystawa pokonkursowa (więcej)
    Termin: 3 IX – 2 XI
    Kurator: Arkadiusz Cincio
  • Kolekcje autorskie ze zbiorów Muzeum Ziemi Lubuskiej (więcej)
    Termin: 24 IX – 16 XI
    Kurator: Marta Gawęda
  • Willi Sinn – Naturalnie Odra. Rzeka na nowo odkryta (więcej)
    Termin: 5 XI 2008 – 11 I 2009
    Kurator: Anitta Maksymowicz
  • Marcin Berdyszak – konstytucje (więcej)
    Termin: 14 XI 2008 – 18 I 2009
    Kurator: Leszek Kania
  • Metrologia elektryczna. 55 lat Lubuskich Zakładów Aparatów Elektrycznych LUMEL S.A. (więcej)
    Termin: 19 XI 2008 – 25 I 2009
    Kurator: Grzegorz Wanatko
  • Stefan Chabrowski – Malarstwo (więcej)
    Termin: 19 XI 2008 – 8 III 2009
    Kurator: Marta Gawęda
  • Leon Wyczółkowski – Malarstwo, rysunek, grafika ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy (więcej)
    Termin: 26 XI 2008 – 18 I 2009
    Kurator: Longin Dzieżyc
  • Stefan Szlachta – Szopki bożonarodzeniowe (więcej)
    Termin: 4 XII 2008 – 8 II 2009
    Kurator: Urszula Rogowska, Zofia Zalewska
  • Antoni Górnik – Perspektywy retrospektywy więcej
    Termin: 10 XII – 8 II 2009
    Kurator: Marta Gawęda