Zobacz bieżące wystawy
Zobacz archiwum wystaw z innych lat

  • Cmentarze ewangelickie na Ziemi Lubuskiej w obiektywie Łukasza Małkiewicza
    Termin: 21 X – 21 III
    Kurator: Izabela Korniluk
  • Kamil Kuskowski – Prace wybrane
    Termin: 23 X – 24 I 10
    Kurator: Leszek Kania

  • Jerzy Gnatowski – Malarstwo
    Termin: 4 XI – 24 I 10
    Kurator: Marta Gawęda

  • Franciszek Maśluszczak – Malarstwo
    Termin: 13 I – 21 III 10
    Kurator: Marta Gawęda

  • Dorota Chilińska, Andrzej Wasilewski – Bycie i czas
    Termin: 29 I – 21 III
    Kurator: Leszek Kania

  • Anna Szymanek – Forma i kolor
    Termin: 3 II – 10 III
    Kurator: Marta Gawęda

  • Igor Myszkiewicz – Czarne rysunki
    Termin: 3 III – 23 V
    Kurator: Igor Myszkiewicz

  • Kłamstwo katyńskie – ze zb. Muzeum Historii Fotografii w Krakowie
    Termin: 17 III – 9 V
    Kurator: Longin Dzieżyc

  • Jacek Dłużewski – Malarstwo
    Termin: 26 III – 23 V
    Kurator: Leszek Kania

  • Jerzy Czerniawski, Zdzisław Milach – Grafiki ze zb. Piotra Pudłowskiego
    Termin: 31 III – 2 V
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Makusyny – zielonogórscy harcerze ze szczepu im. Kornela Makuszyńskiego
    Termin: 31 III – 2 V
    Kurator: Izabela Korniluk

  • „Szukałem was i teraz przyszliście do mnie…” – Jan Paweł II u kresu drogi
    Termin: 31 III – 9 V
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Stanisław Fitak – Moja Wenecja
    Termin: 15 V – 13 VI
    Kurator: Arkadiusz Cincio

  • Odwaga nadziei – fotografie z l’Aquili
    Termin: 15 V – 13 VI
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Małgorzata Bukowicz – Włoskie inspiracje
    Termin: 15 V – 22 VIII
    Kurator: Leszek Kania

  • Impresje włoskie
    Termin: 15 V – 13 VI
    Kurator: Marta Gawęda, Longin Dzieżyc

  • 30 maja 1960. Wydarzenia zielonogórskie
    Termin: 19 V – 27 VI
    Kurator: Izabela Korniluk

  • Christian Grovermann – Pałace ziemskiej cierpliwości – Przystanki autobusowe
    Termin: 28 V – 22 VIII
    Kurator: Leszek Kania

  • Pokonkursowa wystawa dziecięcych prac plastycznych
    Termin: 29 V – 13 VI
    Kurator: Urszula Rogowska, Zofia Zalewska

  • Kiejstut Bereźnicki – Malarstwo i rysunek
    Termin: 23 VI – 22 VIII
    Kurator: Marta Gaweda

  • Grzegorz Szumowski – Kartony – Rysunek satyryczny
    Termin: 3 VII – 22 VIII
    Kurator: Igor Myszkiewicz

  • Artyści Galerii Nowy Wiek – fragmenty kolekcji
    Termin: 25 VIII – 14 XI
    Kurator: Leszek Kania

  • Michał Karcz – Inspiracje. Fotografie
    Termin: 3 IX – 31 X
    Kurator: Igor Myszkiewicz

  • Zielona Góra w fotografii Augustyna Ceglarka
    Termin: 8 IX -17 X
    Kurator: Grzegorz Wanatko

  • Gerhard Reisch – wspomnienie przeszłości
    Termin: 8 IX – 23 I 2011
    Kurator: Longin Dzieżyc

  • Otwarty Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny na temat: MUZEUM
    Termin: 8 IX – 21 XI
    Kurator: Igor Myszkiewicz

  • Zielona Góra malowana- wystawa poplenerowa
    Termin: 10 IX – 21 XI
    Kurator: Adam Bojara, Marta Gawęda

  • Jerzy Piwowarczyk – Nigdy nie byłem tak blisko siebie…
    Termin: 20 X – 20 I 2011
    Kurator: Anitta Maksymowicz

  • Kosztowności Ukrainy – wystawa hologramów
    Termin: 6 XI – 30 I 2011
    Kurator: Longin Dzieżyc

  • Klem Felchnerowski (1928 – 1980). Drzewo życia – nieskończone – przerwane
    Termin: 19 XI – 16 I 2011
    Kurator: Leszek Kania

  • W kręgu abstrakcji – ze zbiorów MZL
    Termin: 26 XI – 23 I 2011
    Kuratorzy: Marta Gawęda