Zobacz bieżące wystawy
Zobacz archiwum wystaw z innych lat

  • Rafał Wilk – Obrazyburczą (więcej)
    21 X 2011- 8 I 2012
    kurator: Leszek Kania
  • Śląskie malarstwo pejzażowe drugiej połowy XIX i pierwszej połowy XX wieku malarstwo ze zbiorów prywatnych (więcej)
    kurator: Longin Dzieżyc
  • Wino i winorośl na znaczkach pocztowych z kolekcji Przemysława Karwowskiego (więcej)
    4 XI 2011 – 12 I 2012
    kurator: Arkadiusz Cincio
  • Christian Mischke – Igłą i kwasem (więcej)
    Christian Mischke – Mit Nadel und Säure
    18 XI 2011 – 15 I 2012
    kurator: Marta Gawęda
  • Kolej zielonogórsko-szprotawska w służbie lokalnej społeczności – wystawa z okazji 100-lecia budowy kolei 1911-2011 (więcej)
    7 XII 2011 – 29 I 2012
    kurator: Izabela Korniluk
    opracowanie graficzne: Igor Myszkiewicz
  • Anna Edyta Przybysz – Tam piaski śpiewają… (więcej)
    13 I – 11 II
    kurator: Alicja Błażyńska
  • Bettina Bereś, Magda Bielesz, Magdalena Gryska, Agnieszka Migdałek, Katarzyna Szeszycka
    Eat, sleep, paint, video films
    (więcej)
    20 I – 25 III
    kuratorzy: Magdalena Gryska, Leszek Kania
  • Prawda i Pamięć. Smoleńsk 2010
    18 I – 29 I
    kurator: Izabela Korniluk
  • Polska sztuka współczesna ze zbiorów MZL
    1 II – 12 II
    kurator: Marta Gawęda
  • Patryk Cieliński – Bogatynia po wielkiej wodzie (więcej)
    1 II – 25 III
    kurator: Igor Myszkiewicz
  • Dawne Kresy we współczesnym obiektywie (więcej)
    ze zb. Muzeum Niepodległości w Warszawie
    17 II – 11 III
    kurator: Longin Dzieżyc
  • 90/90 – Skarby Muzeum Ziemi Lubuskiej (więcej)
    21 III – 13 V, do 17 VI (fragment ekspozycji)
    kurator: Leszek Kania
  • 100-lecie Domowiny (więcej)
    29 III – 13 V
    kurator: Izabela Korniluk, Alicja Błażyńska
  • Rafał Karalus – Mali mieszkańcy łąki (makrofotografia) (więcej)
    4 IV – 27 V
    kurator: Igor Myszkiewicz
  • Halina Trela – Limited edition (rysunek) (więcej)
    13 IV – 3 VI
    kurator: Leszek Kania
  • Stalowe imperium. Z dziejów firmy Beuchelt & Co. (więcej)
    Termin: 19 V – 2 IX
    kurator: Izabela Korniluk
    opracowanie graficzne: Igor Myszkiewicz
  • Christian Mischke – Eichendorffowi / Zu Eichendorff (więcej)
    44 grafiki do utworów Josepha von Eichendorffa
    19 V – 5 IX
    kurator: Marta Gawęda
  • Zielonogórskie uliczki, zaułki i zakamarki w przedwojennej ikonografii (więcej)
    ze zbiorów Muzeum Ziemi Lubuskiej
    19 V – 5 IX
    kurator: Izabela Korniluk
  • Zielonogórskie Euro 2012 – Dzieje Lubuskiego Związku Piłki Nożnej (więcej)
    19 V– 19 VIII
    kurator: Grzegorz Wanatko
    opracowanie graficzne: Igor Myszkiewicz
  • Pokonkursowa wystawa twórczości dziecięcej
    30 V – 10 VI
    kuratorzy: Urszula Rogowska, Zofia Zalewska
  • RECALL
    Roland Schefferski – Z życia Europejczyków
    (więcej)
    Monika Weiss – Całuny (instalacje, projekcje video)
    15 VI – 8 VII
    kurator: Leszek Kania
  • Anna Gapińska–Myszkiewicz – Pejzaż lubuski znad Odry i Bobru (więcej/wernisaż)
    27 VI – 16 IX
    kurator: Marta Gawęda
  • Elżbieta Dzikowska – Uśmiech świata (więcej)
    3 VII – 26 VIII
    kurator: Tomasz Daiksler
  • Artyści Galerii Nowy Wiek
    od 12 VII – 9 IX
    kurator: Leszek Kania
  • Krzyże kamienne – pomniki przeszłości na Środkowym Nadodrzu (więcej)
    22 VIII – 4 XI (wernisaż 7 IX)
    kurator: Longin Dzieżyc
  • Tadeusz Raczkiewicz – Z komiksem przez lata (więcej)
    5 IX – 14 X
    kuratorzy: Florian Tadeusz Firlej, Igor Myszkiewicz
  • Fotografia dzikiej przyrody (więcej)
    5 IX – 7 X
    kurator: Anitta Maksymowicz
  • Współczesne winnice na Ziemi Lubuskiej (więcej)
    7 IX – 17 X
    kurator: Arkadiusz Cincio
  • Sławomir Janiak, Witold Michorzewski – Czterdzieści plakatów z czterdziestolecia (więcej)
    12 IX – 7 X (finisaż – 5 X)
    kurator: Leszek Kania
  • Krzysztof Wojnarowski Na bezdrożach tatrzańskich (więcej)
    19 IX – 25 XI
    kurator: Anitta Maksymowicz
  • Piotr Bylina, Stefan Hanćkowiak – Zwały potwornych kolizji (więcej)
    12 X – 28 XI
    kurator: Leszek Kania
  • Tadeusz Jackowski – Grafika. W kręgu twórców Złotego Grona (więcej/wernisaż)
    24 X – 27 I 2013
    kurator: Marta Gawęda
  • Artur Wochniak – Bachusiki przed i po (więcej)
    17 X – 18 XI
    kurator: Igor Myszkiewicz
  • Chris Niedenthal – NN – Niedenthal nieznany (więcej/wernisaż)
    7 XI – 27 I 2013
    kurator: Anitta Maksymowicz
  • Muzealne widziMisie – wystawa misiów (więcej/wernisaż)
    Termin 23 XI – 5 I 2013
    Kurator: Aneta Kamińska
  • Świat toruńskiego piernika
    5 XII – 10 II 2013
    kuratorzy: Urszula Rogowska, Zofia Zalewska (więcej)