Konkurs plastyczny ,,Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa’’

Nasz konkurs  dobiegł końca.

Na nadesłane prace oddano łącznie 1397 głosów.

Z przyjemnością informujemy, że jego zwycięzcami Konkursu, wybranymi podczas głosowania internautów zostali:

TATIANA PROKOPIUK   lat 8,     424 głosy

PATRYK HAŁABATY       lat 8,    409 głosy

HANNA MAŚLANKA        lat 9,    262 głosy

Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym Konkursie. Poniżej prace zwycięzców – od lewej: Tatiana Prokopiuk, Patryk Hałabaty oraz Hanna Maślanka

 


1 grudnia br. zakończył się I etap konkursu. Zgodnie z Regulaminem w dniach 3.12-13.12.2020 trwać będzie głosowanie Internautów na 3 najpiękniejsze prace.
ZAPRASZAMY do oddawania swojego głosu poprzez kliknięcie pod wybraną pracą konkursową.

GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW

Ogłoszenie wyników konkursu 15 grudnia br. na stronie www.mzl.zgora.pl/edukacja/konkursyProsimy o zapoznanie się z regulaminem, który załączamy pod linkiem
REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA

 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wśród wielu tradycji świątecznych, istnieje trochę już zapomniany zwyczaj wysyłania kartek. To dzięki nim, możemy złożyć życzenia członkom naszych rodzin i znajomym mieszkających w różnych miastach i krajach. Ta tradycja, która ma już ponad 170 lat mimo swojej długowieczności nie traci na popularności. Pomimo że we współczesnym świecie istnieją inne, nowocześniejsze sposoby komunikowania się nie zastąpią one tradycyjnej kolorowej świątecznej kartki. Papierowe kartki świąteczne wciąż wysyłane są przez wielu z nas. To wspaniały upominek i niespodzianka, zwłaszcza kartki wykonane własnoręcznie.

W chwili obecnej, w związku z pandemią nie możemy zaprosić na warsztaty plastyczne do Muzeum. Proponujemy więc udział w internetowym konkursie plastycznym skierowanym do uczniów szkół podstawowych,  który będzie trwał od 10 XI do 15 XII 2020 r. Przygotujcie NAJPIĘKNIEJSZĄ  KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ dla babci, wujka, cioci czy znajomych. Mamy nadzieję, że jej projektowanie sprawi  Wam wiele radości, pobudzi wyobraźnię  i zachęci do plastycznych działań. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność!  Zapraszamy!

Wszelkich informacji o konkursie udziela Dział Oświatowy MZL.
Tel. 68 327 23 45 wew.  19

——————————————————————————–

ARCHIWUM POPRZEDNICH KONKURSÓW