Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w Konkursie Plastycznym: “Muzealne Mruczydzieła”, organizowanym przez Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze z okazji Światowego Dnia Kota.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu Muzealnego Mruczydzieła – portretu kota/kotów w przestrzeniach muzealnych, w czym może być pomocna m.in. opcja wirtualnego zwiedzania  Galerii Złotego Grona  lub Galerii Dziedzictwo i współczesność. Zielona Góra – region lubuski.

Prosimy o zapoznanie się z  Regulaminem konkursu Muzealne Mruczydzieła oraz dostarczanie Prac Konkursowych wraz z wypełnioną KARTĄ ZGŁOSZENIA I OŚWIADCZENIEM  do 05.02.2023r. (włącznie).

Podczas planowanego na 18.02.2023r. ( sobota) wernisażu wystawy pokonkursowej oraz przez cały czas trwania wystawy będzie prowadzona zbiórka karmy dla kotów z zielonogórskiego schroniska.  Niech wernisaż będzie też okazją dla Uczestników Konkursu oraz Gości do zaprezentowania się w kocich przebraniach wśród Prac Konkursowych wyeksponowanych w przestrzeniach naszego Muzeum. Mamy nadzieję, że to wydarzenie pozwoli zebrać kocią karmę oraz inne artykuły, którymi wspólnie wspomożemy porzucone zwierzęta.

Wszelkich informacji o konkursie udziela Dział Oświatowy MZL.
Tel. 68 327 23 45 wew.  19

——————————————————————————-

ARCHIWUM POPRZEDNICH KONKURSÓW