Aktualności
Koncert. Irena Salwowska z zespołem

W imieniu organizatorów Ireny Salwowskiej i zespołu, zapraszamy na ich koncert do Muzeum Ziemi Lubuskiej już 20 kwietnia o godzinie 18:00.

Irena Salwowska

autorka tekstów i muzyki. Laureatka wielu festiwali i konkursów piosenki poetyckiej oraz autorskiej. Zdobywczyni nagrody GRAND PRIX im. Jonasza Kofty Międzynarodowego Festiwalu Bardów, w ramach Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej OPPA w Warszawie, oraz Diamentowego Kamertonu Związku Artystów i Kompozytorów Rozrywkowych (ZAKR). Artystka wykonuje utwory autorskie, w których zawiera opowieści o ludziach, wydarzeniach i tym co w życiu najważniejsze. Niebanalne, życiowe teksty ubrane w barwne melodie, tworzą ciepłe, trafiające do serca i duszy piosenki. Repertuar Ireny wzrusza, bawi i skłania do refleksji, a przyjazny kontakt artystki z publicznością sprawia, że koncerty te, na długo zapadają w pamięć. Artystka w swojej twórczości czerpie z różnych stylów muzycznych: bossa novy, folku, country, jazzu i bluesa.

Dodatkowo wystąpią:

Zbyszek Pomian – cajon, gitara, śpiew

Sławek Kubas – skrzypce, gitara, śpiew

Ryszard Żarowski – gitara, ukulele, śpiew

Zbyszek Kamionka – gitara basowa, śpiew

Bilety

Przedsprzedaż: 60 zł

W dniu koncertu: 70 zł

Muzeum Ziemi Lubuskiej nie prowadzi sprzedaży biletów. Dostępne są na stronie biletyna.pl (gdzie do biletu doliczona jest opłata serwisowa) lub stacjonarnie przed koncertem.