Archiwum aktualności
XI Festiwal Muzyczny Karnawał w Zieleni 2020

Zapraszamy w niedzielę, 1 marca 2020 o godz. 17.00 na pierwszą odsłonę Festiwalu Muzycznego “Karnawał w Zieleni”.  W ramach tegorocznej edycji będzie można wysłuchać 2 różnych koncertów: „Słowiańskie romanse i Ludwik van Beethoven” oraz „Brunetki, blondynki…” dedykowany wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ars Activa. Koncert pt.

1 marca 2020 (niedziela), godz. 17.00W bieżącym roku obchodzimy 200 rocznice urodzin L.v. Beethovena dlatego Fundacja Ars Activa swój pierwszy tegoroczny koncert zielonogórski dedykuje właśnie temu wielkiemu mistrzowi i rozpoczyna świętowanie od jego pierwszej sonaty na fortepian i skrzypce program dopełnią wyjątkowe słowiańskie romanse, które pozwolą słuchaczom odkryć piękno klasycznej muzyki polskiej, czeskiej i rosyjskiej z XIX i początku XX. Muzyki pełnej pasji, zainspirowanej własnymi przeżyciami kompozytorów oraz  regionalnymi melodiami ludowymi.

Bilety na koncert w cenie 25 zł i 20zł (ulgowe) dostępne w punktach sprzedaży abilet.com oraz w miejscu koncertu, pół godziny przed koncertem.

Więcej informacji tel. 796-969-558