Aktualności
Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2024!

Zapraszamy do Muzeum Ziemi Lubuskiej 11 maja, gdzie przygotowaliśmy szereg atrakcji związanych z Dniami Otwartych Funduszy Europejskich.

W ramach naszej oferty specjalnej, tego dnia bilet normalny do Muzeum Ziemi Lubuskiej będzie dostępny za 50% ceny, czyli tylko 10 złotych. Należy pamiętać, że zniżka nie obejmuje biletów ulgowych.

Podczas wizyty w muzeum będziecie mogli skorzystać  z darmowych audioprzewodników. Wystarczy poprosić o sprzęt w kasie muzeum. Audioprzewodniki umożliwiają samodzielne zwiedzanie stałych ekspozycji, poszerzając wiedzę o dziedzictwie kulturowym w sposób łatwy i atrakcyjny. Zawierają one opisy wybranych obiektów w formie specjalnej ścieżki zwiedzania.

Tego samego dnia zapraszamy także na profesjonalne oprowadzenie po wystawie czasowe pt. Kobieta i jej świat. Secesja ze zbiorów Muzeum Mazowieckiego w Płocku.

Oprowadzenie będzie dostępne w cenie zakupionego biletu, nie ma konieczności dopłacania. Planowane jest jedno oprowadzanie kuratorskie od godziny 12:00 do 13:00. Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób.

Zapisy na oprowadzenie kuratorskie będą prowadzone online. Link do formularza