Konkurs internetowy na kartkę bożonarodzeniową

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wśród wielu tradycji świątecznych, istnieje trochę już zapomniany zwyczaj wysyłania kartek. To dzięki nim, możemy złożyć życzenia członkom naszych rodzin i znajomym mieszkającym w różnych miastach i krajach. Ta tradycja, która ma już ponad 170 lat mimo swojej długowieczności nie traci na popularności. Pomimo że we współczesnym świecie istnieją inne, nowocześniejsze sposoby komunikowania się nie zastąpią one tradycyjnej kolorowej świątecznej kartki. Papierowe kartki świąteczne wciąż wysyłane są przez wielu z nas. To wspaniały upominek i niespodzianka, zwłaszcza kartki wykonane własnoręcznie.

W chwili obecnej, w związku z pandemią nie możemy zaprosić na warsztaty plastyczne do Muzeum. Proponujemy więc udział w internetowym konkursie plastycznym skierowanym do uczniów szkół podstawowych, który będzie trwał od 10 XI do 15 XII 2020 r. Przygotujcie NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ dla babci, wujka, cioci czy znajomych. Mamy nadzieję, że jej projektowanie sprawi Wam wiele radości, pobudzi wyobraźnię i zachęci do plastycznych działań. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność! Zapraszamy!

WYNIKI KONKURSU

Internetowy konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa” dobiegł końca.

Na nadesłane prace oddano łącznie 1397 głosów.

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami Konkursu, wybranymi podczas głosowania Internautów zostali:

TATIANA PROKOPIUK lat 8, 424 głosy

PATRYK HAŁABATY lat 8, 409 głosów

HANNA MAŚLANKA lat 9, 262 głosy

Serdecznie gratulujemy Laureatom a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym Konkursie.

Poniżej publikujemy prace, które uzyskały najwięcej głosów. Ich autorami są od lewej: Tatiana Prokopiuk, Patryk Hałabaty oraz Hanna Maślanka.